Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

13 448 14 80   |     |   znajdź nas na

Logo STO Jasło

Wydarzenia

Bene Meritus

« Wydarzenia 252 20 czerwca 2017

Nagroda Bene Meritus przyznawana jest uczniom, którzy osiągają znakomite wyniki w nauce, reprezentują szkołę w konkursach oraz angażują się w działalność samorządu szkolnego. Jest nam ogromnie miło nie tylko dlatego, że Ola Rzońca została nią wyróżniona, ale przede wszystkim dlatego, że stało się tak po raz drugi. To niezwykle rzadka sytuacja, by uczeń z podziwu godną konsekwencją stawiał sobie tak wysoko poprzeczkę, nie ustawał w samodoskonaleniu, przyjmował wyzwania i wykazywał się otwartością na współpracę z innymi.

Tegoroczny Jubileusz Szkoły jest okazją do wspomnienia, że takie osiągnięcie było dotąd udziałem tylko jednego spośród naszych uczniów – Pawła Wieteski. Warto było czekać 10 lat na kolejne!

Olę znamy również z tego, że jest osobą niezwykle życzliwą, pogodną i budzącą ogromną sympatię, dlatego Jej sukces budzi radość nas wszystkich, gromko więc GRATULUJEMY i życzymy spektakularnych wyników na maturze.

 

Niestety nie dysponujemy dość dobrą fotografią z uroczystości wręczenia Oli Bene Meritus, ale refleksyjny i nieco nostalgiczny wizerunek Laureatki z wycieczki do Budapesztu wydaje się nam bardzo adekwatny!

Kontakt

13 448 14 80

ul. Wincentego Pola 41, 38-200 Jasło

Linki